Parfém GOSHA RUBCHINSKIY v PRAZE!

Parfém GOSHA RUBCHINSKIY v PRAZE!

Gosha Rubchinskiy parfém

Gosha Rubchinskiy se veze na vlně úspěchu. Necelé tři měsíce poté, co začaly kolovat první zvěsti o tom, že připravuje vlastní vůni, objevily se parfémy Gosha Rubchinkiy v londýnském obchodu Dover Street Market, hlavní výkladní skříni módního impéria Comme des Garcons a nyní nezadržitelně míří na pulty pečlivě vybraných obchodů ve zbytku světa. Zatímco se ještě vzpamatováváme z možná očekávaného, ale přesto překvapivého úspěchu prvního dropu oblečení GS pro jaro léto 2017 (po většině kousků se zaprášilo během půl dne), na cestě do Prahy je první várka rudých krabiček pod hlavičkou Gosha Rubchinskiy.

Nová parfémová voda Gosha Rubchinskiy ale není jen snahou vyždímat z momentálního úspěchu ruské značky maximum. Zcela logicky si přípravu na starost vzala parfémová sekce Comme des Garcons a výsledný produkt nese její jasný rukopis včetně „podivných“, pro CDG tak typických podtónů.

Zkušený parfumér Alexis Dadier dostal od Goshy nelehký úkol namíchat parfém, který by vyjadřoval nezávislost a nespoutanost kultury skateboardingu, která je Goshovi tak blízká. A Dadier se s požadavkem popasoval velmi dobře. Byť základ tvoří svěží citrusová vůně, v parfémové vodě jsou cítit nádechy betonu, rozžhaveného asfaltu a gumy, které jsou reminiscencí na gumová kolečka skateboardu v plné akci. Víčko flakónu je pak ze dřeva a jasně odkazuje na materiál skateboardového prkna.

Parfém Gosha Rubchinkiy bude již brzy exkluzivně v prodeji v našem kamenném obchodě THE ROOM BY BASMATEE.