Vrácení a výměna zboží

Vrácení zboží

Pokud z nějakého důvodu neodpovídá zboží zakoupené v našem internetovém obchodě Vašim představám, máte možnost jej do čtrnácti dnů od obdržení vrátit, a to bez uvedení důvodu. Vrácené zboží nesmí jevit známky opotřebení, musí být opatřeno originálními štítky výrobce a celkově musí jeho vzhled odpovídat původnímu stavu. Zboží musí zákazník odeslat jako doporučenou zásilku na naši adresu (www.basmatee.cz/kontakt). Po kontrole doručeného zboží převedeme nejpozději následující den odpovídající částku včetně poštovného na předem domluvený bankovní účet. Dopravu od zákazníka hradí vždy zákazník.
Možnost vrátit zboží se vztahuje pouze na nákupy učiněné v našem internetovém obchodě. Zboží zakoupené v kamenném obchodě vrátit nelze (lze jej ovšem vyměnit).

Výměna zboží

Pokud z nějakého důvodu neodpovídá zboží zakoupené v našem internetovém obchodě Vašim představám, máte možnost jej vyměnit (za jinou velikost stejného zboží nebo zcela jiný typ zboží). Nevyhovující zboží musí zákazník poslat jako doporučenou zásilku nejpozději do čtrnácti dnů na naši adresu (www.basmatee.cz/kontakt). Zboží nesmí jevit známky opotřebení, musí být opatřeno originálními šítky výrobce a celkově musí jeho vzhled odpovídat původnímu stavu. Po kontrole vráceného zboží pošleme náhradní zboží na předem domluvenou adresu. Případný rozdíl v ceně (při výměně za zcela jiný typ zboží) bude řešen individuálně – v případě přeplatku převodem rozdílové částky na předem domluvený účet zákazníka a v případě nedoplatku převodem rozdílové částky na náš účet nebo dobírkou. Dopravu zboží od zákazníka hradí vždy zákazník.