Customer service

Způsoby platby za zboží:

    • Bankovním převodem (platba předem)
    • Platba kartou PAYPAL - Visa, Maestro, MasterCard (platba předem)
    • Platba kartou GoPAY - Visa, Maestro, MasterCard (platba předem)
  • Dobírkou poštovnímu doručovateli
  • V hotovosti při odebírání zboží (osobní odběr v obchodě THE ROOM BY BASMATEE - Školská 7, Praha 1, 110 00)

Doručení

Česká republika

Zboží posíláme přepravní společností GLS většinou do druhého dne od přijetí objednávky. Po odesílce zboží od nás obdržíte potvrzující email se sledovacím číslem zásilky. Za dobu doručení nemůžeme ručit, ale většinu zásilek v rámci České republiky doručuje společnost GLS následující pracovní den od převzetí. Zboží lze odeslat jako standardní balík na dobírku nebo standardní balík bez dobírky při platbě předem na náš účet (číslo účtu je uvedeno v automaticky generovaném emailu, který obdržíte okamžitě po potvrzení objednávky).

poštovné: dobírka 110,- Kč, platba předem 90,- Kč
Poštovné neúčtujeme při objednávce nad 3000,- Kč

Slovensko

Zboží posíláme přepravní společností GLS většinou do druhého dne od přijetí objednávky. Po odesílce zboží od nás obdržíte povrzující email se sledovacím číslem zásilky. Za dobu doručení nemůžeme ručit, ale většinu zásilek na Slovensko doručuje přepravní společnost GLS do dvou pracovních dnů od převzetí. Zboží na Slovensko posíláme jako standardní balík po obdržení platby skrz mezinárodní platební bránu Paypal(platba se uskuteční ihned, jak zadáte příkaz).

poštovné: 200,- Kč
Poštovné neúčtujeme při objednávce nad 3000,- Kč.

Zboží lze odebrat i osobně v našem kamenném obchodě ve Školské ulici 7 v Praze 1. Zboží rezervujeme max. 3 dny.

Vrácení a výměna zboží

Vrácení zboží

Pokud z nějakého důvodu neodpovídá zboží zakoupené v našem internetovém obchodě Vašim představám, máte možnost jej do čtrnácti dnů od obdržení vrátit, a to bez uvedení důvodu. Vrácené zboží nesmí jevit známky opotřebení, musí být opatřeno originálními štítky výrobce a celkově musí jeho vzhled odpovídat původnímu stavu. Zboží musí zákazník odeslat jako doporučenou zásilku na naši adresu (www.basmatee.cz/kontakt). Po kontrole doručeného zboží převedeme nejpozději následující den odpovídající částku včetně poštovného na předem domluvený bankovní účet. Dopravu od zákazníka hradí vždy zákazník. Možnost vrátit zboží se vztahuje pouze na nákupy učiněné v našem internetovém obchodě. Zboží zakoupené v kamenném obchodě vrátit nelze (lze jej ovšem vyměnit).

Výměna zboží

Pokud z nějakého důvodu neodpovídá zboží zakoupené v našem internetovém obchodě Vašim představám, máte možnost jej vyměnit (za jinou velikost stejného zboží nebo zcela jiný typ zboží). Nevyhovující zboží musí zákazník poslat jako doporučenou zásilku nejpozději do čtrnácti dnů na naši adresu (www.basmatee.cz/kontakt). Zboží nesmí jevit známky opotřebení, musí být opatřeno originálními šítky výrobce a celkově musí jeho vzhled odpovídat původnímu stavu. Po kontrole vráceného zboží pošleme náhradní zboží na předem domluvenou adresu. Případný rozdíl v ceně (při výměně za zcela jiný typ zboží) bude řešen individuálně – v případě přeplatku převodem rozdílové částky na předem domluvený účet zákazníka a v případě nedoplatku převodem rozdílové částky na náš účet nebo dobírkou. Dopravu zboží od zákazníka hradí vždy zákazník.

Přesné velikosti

Byť existuje univerzálně platné označení velikostí oděvů i bot, konkrétní velikosti jednotlivých značek se někdy méně a někdy více liší. To bohužel často platí i v rámci jedné značky - například velikost 43 určitého modelu bot nemusí vždy odpovídat velikosti 43 jiného modelu, i když oba pochází od stejného výrobce.

Protože ve větším objemu nelze zcela přesně změřit každý jednotlivý kus, rozhodli jsme se neuvádět v našem internetovém obchodu tabulku velikostí, ale na základě Vašeho požadavku měřit konkrétní kus, o který máte zájem. Postup je jednoduchý. Po kliknutí na určitý produkt v naší nabídce naleznete v pravé části obrazovky položku "potřebuješ se zeptat“. Kliknutím na tuto položku otevřete dotazový formulář. V něm vyplníte emailovou adresu, v kolonce "dotaz" uvedete velikost, jejíž přesné rozměry požadujte (název produktu se vyplní automaticky) a odešlete. Váš dotaz zodpovíme okamžitě, pokud jej obdržíme v otevírací době našeho kamenného obchodu. V opačném případě budeme reagovat nejpozději následující pracovní den. Věříme, že tímto způsobem Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější velikost.